Як знайти саме вашого весільного фотографа? 

Пошук весільного фотографа — дуже відповідальне завдання, адже результат його роботи — не просто красива картинка, а пам’ять, яка залишиться з вами на довгі роки.

📌1. Вивчіть питання 
Розуміння ціноутворення на ринку весільних послуг і основ роботи весільного фотографа є першим кроком до прийняття обґрунтованого рішення про вибір того чи іншого фахівця. Вивчіть ринок (подивіться роботи фотографів, дізнайтеся їх розцінки(зпершу вкажіть свою дату, це зекономить час і Вам і фотографу), почитайте відгуки на форумах наречених) і визначте свій ціновий сегмент.
Швидше за все, після уважного вивчення цього питання, ви самі зрозумієте, що не хочете економити на послугах фотографа, тому що, як правило, низька ціна означає низьку якість роботи.

📌2. Визначтеся зі стилем фото 
Вирішіть для себе, який стиль зйомки вам близький: чорно-білий репортаж, ніжний і повітряний fine art або концептуальні фото з незвичайною кольорокорекцією і обробкою? Залежно від цього і вибирайте фотографа.
Звичайно, хороший фотограф красиво зніме і весільну історія кохання, і банкет, але у кожного фотографа — свій стиль зйомки. Тому просити його знімати, як хтось інший, як мінімум, неввічливо (і швидше за все, потрібного результату ви так і не отримаєте).

📌3. Запитайте поради 
У весільній сфері є безліч способів знайти хорошого фахівця: каталоги професіоналів, різна реклама, але «сарафанне радіо» як і раніше є одним з найпопулярніших. І не дивно, адже якщо вам сподобався фотограф, ви із задоволенням порекомендуєте його своїм друзям і знайомим.

📌4. Вивчіть портфоліо 
Для цього недостатньо подивитися галерею кращих фотографій на його сайті. Дивіться серії з весіль — від зборів нареченої до фінального феєрверку — тільки так ви побачите повну картину, відчуєте стиль його роботи, проникніться загальним настроєм зйомки. (Якщо на сайті немає таких зйомок, не соромтеся попросити його скинути їх вам особисто.)
Розглядаючи фото, намагайтеся розмежовувати роботу фотографа і інших підрядників: адже зробити красиві кадри вечірньої церемонії просто неможливо без правильного декору та освітлення, а красиві портрети нареченої — це заслуга не тільки фотографа, а й стиліста, візажиста і перукаря⚠.

📌5. Шукайте однодумця 
У роботі з фотографом як ніколи важливо, щоб він був не тільки професіоналом своєї справи, але приємним в спілкуванні людиною. Якщо ви відчуваєте, що він вас розуміє, що ви перебуваєте «на одній хвилі» і вам комфортно разом — це запорука успішної співпраці. В результаті вам буде набагато простіше розкритися перед цією людиною в день весілля, показати свої щирі емоції та почуття.

📌6. Обговоріть всі деталі
Є кілька важливих речей, які потрібно обговорити з професіоналом, перш ніж підписати договір. Коли будуть готові фотографії? Чи зможе фотограф надати вам протягом тижня після весілля невелике прев’ю?(я роблю онлайнтрансляцію в день весілля😉) Чи потрібна вам фотокнига?
Також важливо обговорити з фотографом таймінг дня, щоб він розумів, в яких умовах буде проходити зйомка, і, можливо, підказав вам найбільш вдалий час. Обов’язково узгодьте заздалегідь всі ці питання, щоб знати, чого очікувати від спільної роботи.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *